Opel Özel Servisi


OPEL ÖZEL SERVİSİ

Kaliteli hizmet, şeffaf ve uygun maliyet…

25 yıllık satış sonrası deneyimi ile kurulmuş olan OtoMotivasyon Otomotiv hiçbir zaman taviz vermeyeceği, koşulsuz müşteri mutluluğu ve kalite anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir. 

Marmara Üniversitesi TEF Otomotiv dalında lisans eğitimini tamamlayan kurucumuz  Sn.Ali Meyveci, 1997-2019 yılları arasında Subaru, Citroen ve Infinity Türkiye distribütlüklerini bünyesinde bulunduran Bayraktar Holding’ de  Citroen servis koordinatörü olarak göreve başlamış ve satış sonrası da değişik pozisyonlarda çalıştıktan sonra son 10 yılında Servis ağı, Teknik, Garanti, Eğitim, Yedek Parça ve Müşteri Hizmetlerinden sorumlu Citroen satış sonrası hizmetler direktörlüğü yapmıştır.

Atölye yöneticimiz Yük. Mak. Müh. Sn. Hasan Hüseyin Arslan 15 yılı Mazda Türkiye distribütörünün satış sonrası kısmında çalışmış,  Rotary motorlar, CVT otomatik vites kutuları ve diğer birçok konuda Japonya’da eğitim almış, satış sonrası hizmetler müdürlüğü yapmıştır. Daha sonrasında ise Bayraktar Holding bünyesinde bulunan Citroen eğitim merkezinde 8 yıl boyunca teknik eğitim şefliği yapmıştır.

Citroen’in PSA markalarından bir tanesi olması, ürünlerin ortak platform ve  yapılarda olması nedeni ile PSA araçlarının tüm detaylarına eğitim verebilecek düzeyde hâkimiyeti yanı sıra özellikle, orijinal test  cihazı ile çözülemeyen arızaların tespiti, Motor , MCP  vites kutusu onarımları konusundaki uzmanlığından da servisimizde yararlanabilirsiniz.

Servis danışmanımız Arif Kocaağa daha önce  PSA yetkili servislerinde  görev yapmış olup, teknisyen arkadaşlarımız da   PSA (Peugeot, Citroen, Opel, DS) ürünleri konusunda   gerekli olan tecrübe, bilgi ve birikime

Servisimiz, İstanbul’da bulunan en donanımlı ve eğitimli Opel özel servislerinden  olup siz değerli müşterilerimizin yüksek beklentilerine en iyi şekilde hizmet verebilecek kapasitededir.

Servisimizde; Arıza Tespit, Bakım, Mekanik, Kaporta, Boya, Motor Revizyonu, Vites Kutusu Revizyonu, Klima, Partikül Temizliği, Araç içi dezenfekte hizmetleri, eğitimli, deneyimli ve güler yüzlü personelimiz ile size uygun maliyet çözümleri ile verilmektedir.

Servisimizin TSE 12047 hizmet yeterlilik belgesi olması nedeni ile yapmış olduğu tüm işlemler garanti altındadır.