Mazda Yetkili Servis 

Avrupa Yakasında En Donanımlı

MAZDA YETKİLİ SERVİS

1.500 m2 kapalı alan, kapalı otopark alanı, mekanik, kaporta, boya, klima, yıkama ve lastik gibi tüm birimleri aynı çatı altında olan, yüksek makine mühendisi teknik sorumlusu bulunan İstanbul Avrupa yakasındaki en büyük ve tam donanımlı Mazda yetkili servisiyiz. 

25 yıllık satış sonrası deneyimi ile kurulmuş olan OtoMotivasyon Otomotiv hiçbir zaman taviz vermeyeceği, koşulsuz müşteri mutluluğu ve kalite anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir. 

Marmara Üniversitesi TEF Otomotiv dalında lisans eğitimini tamamlayan kurucumuz Sn.Ali Meyveci,  1997-2019 yılları arasında Citroen Türkiye distribütöründe servis koordinatörü olarak göreve başlamış ve satış sonrası da değişik pozisyonlarda çalıştıktan sonra, son 10 yılında Servis ağı, Teknik, Garanti, Eğitim, Yedek Parça ve Müşteri Hizmetlerinden sorumlu satış sonrası hizmetler direktörlüğü yapmıştır.

Atölye yöneticimiz Yük. Mak. Müh. Sn. Hasan Hüseyin Arslan 15 yılı Mazda Türkiye distribütörünün satış sonrası kısmında çalışmış,  Rotary motorlar, CVT otomatik vites kutuları ve diğer birçok konuda Japonya’da eğitim almış, satış sonrası hizmetler müdürlüğü yapmıştır. Mazda araçlarının tüm detaylarına eğitim verebilecek düzeyde hâkimiyeti yanı sıra özellikle, çözülemeyen arızaların tespiti,  Mazda RX7 ve RX8 araçlarımızda bulunan Roraty motor, otomatik vites kutusu onarımları konusundaki uzmanlığından da servisimizde yararlanabilirsiniz.

Servis müdürümüz  Zafer Akyürek ise uzun yıllar boyunca Mazda  (Beka Otomotiv), Subaru, Hyundai  ve Nissan yetkili servislerinde yedek parça ve servis müdürlüğü görevinde bulunmuştur.. 

Mazda servis danışmanımız Serdar Tali ve teknisyen arkadaşlarımız da,  geçmişlerinde Mazda yetkili servisi Beka Otomotiv de ve Subaru yetkili servisinde görev yapmış, bilgi birikim ve tecrübe sahibi arkadaşlarımızdır.

Servisimiz, İstanbul Avrupa yakasındaki tek Mazda yetkili servisi olup siz değerli müşterilerimizin yüksek beklentilerine en iyi şekilde hizmet verebilecek kapasitededir.

Servisimizde; Arıza Tespit, Bakım, Mekanik, Kaporta, Boya, Motor Revizyonu, Vites Kutusu Revizyonu, Klima, Partikül Temizliği, Araç içi dezenfekte hizmetleri, eğitimli, deneyimli ve güler yüzlü personelimiz ile size uygun maliyet çözümleri ile verilmektedir.